House #1 (part 1)

19. december 2016 at 17:21 | Ifča |  Buildings

Dneska, tj. 17.12.2016, jsem začala budovat nějaký random dům. Nechápu, že se mi všechno docela daří zrovna když mám blbou náladu. Nejsem spokojená s tím, co Vám tady ukážu, proto u všeho budou popisky - a pokud ne, tak jsem zapomněla.

Obývák - což asi jde poznat. Musím přebarvit tu bedýnku vedle stromečku na bílo - z blízka to nevypadalo tak divně. Taky doufám, že budou Vánoce věčně, protože nemám tušení, co pak mrsknu místo stromku. V pravo je krb - není moc vidět. To vyčuhující dole v levo je nějaká chujka fujka, kterou jsem zapomněla smazat. Teď tam je, mám takové tušení, stolek s líčením. Taky si nejsou moc jistá podlahou a tapetou, nějaké nápady?

Kouplna - protože to nejde poznat, že jo. Tady asi už nic měnit nebudu, možná jen přihodím nějaké dekorace. A to oblečení na pultíku musím přebarvit, tohle moc bije do očí, nebo ho uklidit do nějaký poličky. Děsně se mi líbí koberec pod kamennou deskou vany.

Prací hajzlíkárna - trošku mi to zní jako králíkárna. Bože! Ten věšák jsem úplně zapomněla přebarvit! Tahle místnost je dost prázdná, ale nenapadlo mě nic, co bych sem mohla přidat. Možná ještě změnit barvu dveří na bílou (jen ze strany prací hajzlíkárny). To mi připomnělo, že musím po domě rozmístit koše na prádlo.

Vstupní chodba, ta se dost změnila. Nabarvila jsem zeď i "ve skříni" a přidala jsem dolů ještě komodu(?). V levo vedle dveří teď stojí zrcadlo s květinou. V pravo jsem pak přidělala dveře do ložnice a dala tam ještě stoleček. A přebarvila jsem ty bílé dveře na černo. Jo ještě něco. Ta podlaha ve hře vypadá docela jinak.


Momentálně mám hotovou i ložnici, ale nevím jestli Vám jí chci vyfotit, protože to je docela paskvil. Třeba příště pokud nějaké bude. Vzdala jsem to, když jsem se dostala ke kuchyni a začal mi divně problikávat windows/sims kurzor. Naštěstí jsem to stihla uložit.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 shianae-sims3 | Web | 20. december 2016 at 20:49 | React

Moc se mi líbí, vypadá to jako chatička, dle toho obýváku.. :-) Ta koupelna je úplně boží. :-) Já se taky vždycky snažím ladit vše, aby to sedělo (jako i oblečení a další dekorace) ale pak si řikám, že v reálu taky nikdo nemá sladěný ručníky, časopisy, oblečení apod. :-D

2 Paris | Web | 23. december 2016 at 10:35 | React

Ten chcem mať v hre!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama